Міжнародні перевезення

Міжнародні перевезення

Услуги корпоративных автобусных перевозок в Харькове

Перевезення за кордон

Міжнародні автобусні перевезення з Харкова

Потрапити за кордон людина без автомобіля може трьома способами: літаком, поїздом або автобусом. Враховуючи тарифи перевізників, перші два варіанти можна навіть не розглядати, якщо ви збираєтесь у ближнє зарубіжжя. Міжнародні пасажирські перевезення автобусами залишаються збалансованим за ціною і часом способом потрапити за кордон. Подібну послугу пропонує наша компанія.

Міжнародний трансфер

Трансфер до кордону чи в іншу країну

Ми можемо довезти до кордону чи далеко вглиб іншої країни. Пропонуємо подорож для маленьких груп мікроавтобусом або для великих екскурсій на великому транспорті. На постійній основі пропонуємо подорожі на роботу чи відпочинок. Уточнити умови оренди для міжнародних рейсів можна особисто, телефоном або електронною поштою.

Ми гарантуємо якість та оперативність, приємну та швидку поїздку, незалежно від кількості пасажирів. Адже, згадайте, в екскурсійних турах та звичайних поїздках за кордон не вдається нормально відпочити. Заважають сусіди, нікуди подіти ноги, з вікна дме… Поїздки з нами вирізняються високим рівнем комфорту. Ви зможете відпочити у зручних кріслах або розкласти їх у напів-ліжко, подивитися телевізор та зарядити телефон.

Міжнародний трансфер

Які бувають міжнародні нерегулярні автобусні перевезення?

Усього виділяємо 4 основні типи міжнародних трансферів. Це приблизні варіанти, безпосередньо домовимося під час обговорення замовлення. Ми працюємо особисто з кожним клієнтом, тому розвезення можемо зробити під ваші запити та вимоги. Будь-які неформатні пропозиції обговоримо під час зустрічі, телефоном чи онлайн.

 • Маятникові

Домовимося про довгострокову співпрацю і возитимемо пасажирів за маршрутом через кордон на регулярній основі. Хороший приклад – міжнародні автобусні перевезення пасажирів до сусідніх країн. До Польщі можна їздити щодня, до інших країн Європи і назад – раз на тиждень, у дальнє зарубіжжя – раз на місяць чи квартал.

 • Кільцеві

Класичний приклад екскурсійного туру «із зачиненими дверима»: заберемо групу в Харкові, провеземо Україною та територією іншої країни, повернемо в те саме місце в тому ж складі. Спільні організовані подорожі тим і хороші, що до групи не підійдуть сторонні люди.

 • Односторонні

Є два варіанти: забираємо групу, приїжджаємо у місце призначення, висаджуємо групу та повертаємось без пасажирів. Або навпаки: приїжджаємо на порожньому транспорті, забираємо групу та повертаємо назад. Це зручні автобусні міжнародні перевезення – ми знаходимося в кращому місці для односторонніх поїздок.

 • Транзитні

Тут все просто, якщо вам треба потрапити з Харкова до будь-якої країни через територію іншої країни, то оформимо транзит. При транзиті зупинятися і висаджуватися можна лише у певних місцях, але цей варіант хороший тим, що не потрібно, наприклад, робити окрему візу.

Міжнародні пасажирські перевезення

Регулярні автобусні рейси з автовокзалів

Міжнародні автобуси – це найкращий спосіб заощадити на поїздці до Європи. Велика кількість рейсів з України дозволяє доїхати до Польщі, Німеччини, Чехії, Італії, Словаччини, Литви, Угорщини та інших країн майже з будь-якого, навіть найвіддаленішого міста. А те, що квитки на міжнародні рейси можна замовляти і по Інтернету — додає ще більше популярності цьому виду транспорту.

Ми не є перевізником за регулярними міжнародними рейсами, але 90% наших партнерів їздять за кордон за легальними документами, і на які Ви можете купити квитки.

Продаж квитків на регулярний автобус до Європи здійснюється на сайті тільки в тому випадку, якщо на обрану дату є вільні місця. Онлайн система відображає актуальні та дійсні дані про наявні квитки до Європи, і не виводить інформацію про рейси, на які вже закінчилися квитки, або про відсутні рейси вибраними маршрутами. Таким чином, замовляючи квитки онлайн, Ви можете бути впевнені, що поїздка відбудеться.

Квитки на автобус за кордон з Харкова можна купити у:

 • Молдову
 • Румунію
 • Угорщину
 • Словаччину
 • Чехію
 • Австрію
 • Польщу
 • Німеччину
 • Італію
 • Францію
 • Іспанію
 • Литву

Група компаній AVTOBUS KHARKOV GROUP за легальні перевезення і тому ми продаємо квитки і радимо тільки легальних перевізників.

Міжнародні перевезення

Updated on 2023-01-07T20:09:13+00:00, by myadmin.