Чартерні автобусні перевезення

Чартерні автобусні перевезення

Автобуси-чартери

Чартерні автобусні перевезення є досить популярним явищем в останні роки. По суті це маршрутне автобусне таксі, яке їздить за певним графіком. Характерним для таких рейсів є те, що вони здійснюються в курортні міста на узбережжі або в гори в часи підвищеного попиту на ці напрямки. Як правило, це прямі рейси, що допомагає вирішити ще одну проблему у наземних подорожах – комфорт. Пасажири не роблять пересадок та доставляються на місце безпосередньо.

Чартерні автобуси найбільше прямують до міст, де здійснюється сезонний відпочинок:

  • морські курорти (Бердянськ, Кирилівка, Чонгар та Залізний Порт)
  • гірськолижні курорти (Буковель, Драгобрат, Закопане, Попрад)
  • місця паломництва: Умань.

Чартерні та регулярні автобусні рейси

Від автобусів на замовлення, автобуси-чартери відрізняє не лише певну регулярність протягом якогось періоду, а й можливість купити квиток на рейс. Щоб замовити квитки, потрібно виконати умови перевезення, які, як і авіаквитки, передбачають викуп рейсу в обидві сторони. Хоча чартерний автобус і може провозити організовані групи, для здійснення такої поїздки участь у них зовсім не обов'язково, оскільки чартерний автобус слідує за певним маршрутом, як і звичайний регулярний автобус.

 

Чартерні автобуси вирішують кілька проблем:

  • дозволяють економити час та кошти пасажирів;
  • доставляють просто до місця відпочинку, без пересадок та незручностей;
  • вирішують транспортні проблеми за часів підвищеного попиту;
  • допомагають організовувати групові подорожі;
  • квитки можна вільно купити навіть індивідуальному мандрівнику, головне виконати всі умови перевезення.

Послугами чартерних автобусів можуть користуватися організатори відпочинку та подорожей, які надсилають невеликі групи відпочиваючих. Індивідуальні мандрівники та самостійні лижники або просто відпочиваючі можуть замовити квиток просто по Інтернет, тому місця на такі автобуси швидко розкуповуються. Квитки на міжнародні автобуси за доступними цінами завжди будуть мати успіх серед пасажирів.

Конечно, на популярных маршрутах, вроде того, что совершает автобус Киев-Варшава — чартеры не нужны, поскольку направление пользуется постоянным спросом, но сезонные рейсы также обеспечивают существенный поток пассажиров и здесь на выручку приходят чартерные автобусы.

Чартерні рейси до Європи

Чартерні рейси до СНД

Чартерні рейси до Чехії (Прагу)

Чартерні рейси до Італії / Франції / Іспанії

Чартерні рейси до Азовського моря

Чартерні рейси до Чорного моря

Чартерні автобусні перевезення

Updated on 2023-01-06T12:36:59+00:00, by myadmin.