Про нас

Ми пишаємося тим, що надаємо
багато послуг, щоб задовольнити всі ваші потреби з першокласним обслуговуванням клієнтів.

Пропонуючи винятковий сервіс без дрібних похибок, нам пощастило стати провідним постачальником пасажирських перевезень у цій галузі. Наша мета — зробити вашу подорож безпечною, легкою та відповідно до графіка.

МИ - ВОЗИМО

Наші компетенції


Трансфер из/в аэропорт Харьков, Киев, Борисполь, Жуляны

ПРОФЕСІОНАЛІЗМ

Наш досвідчений персонал та високопрофесійні водії прагнуть забезпечити безпечне, надійне транспортування, виключне обслуговування клієнтів та стабільні ціни. Ми надаємо власних диспетчерів, які завжди на зв'язку з нашими клієнтами.

Пассажирские перевозки Харьков

ПАСАЖИРСЬКІ ПЕРЕВЕЗЕННЯ

Наша диспетчерська працює двадцять чотири години на добу сім днів на тиждень. Ви кажете «КУДИ» — ми робимо подорож бездоганною. Якщо вам потрібен мікроавтобус з водієм для бізнесу або відпочинку, поряд з будинком або в новому місті, ми завжди поруч.

ВАША НАСТУПНА ПОДОРОЖ З НАМИ?

Використовуйте нашу онлайн форму для замовлення

Наш головний офіс знаходиться в районі Центру з філіями на Холодній горі, Південному вокзалі, Олексіївці та Салтівці.

Ми створили велику глобальну мережу пасажирських перевезень, що дозволяє їм надавати першокласні пасажирські перевезення для будь-яких груп по всьому Харкову та Україні.

Чому обирають нас

  • Професійно навчені водії
  • 24/7 повний сервіс перевезення
  • Глобальна мережа транспортних партнерів
  • Рекордно висока система безпеки
  • Найбільший автопарк у Харкові
map-400

Що кажуть наші клієнти?


Валентин

Це найкращий сервіс, яким я користувався у Харкові. Водій був пунктуальний та дуже люб'язний, він добре знав місто. Його навички допомогли уникнути заторів. Я рекомендуватиму вас усім своїм друзям!

Валентин

Сергій

Мені пощастило із транспортом, який ви надали. Це було чудово, та мікроавтобус був чудовий. Дякуємо за відмінний сервіс. Рекомендуватиму вас друзям та родичам.

Сергій

Степан Юрійович

Я найняв цю компанію, щоб забрати мене до аеропорту Бориспіль. Щойно повернувся з довгої поїздки до Німеччини та дуже втомився. Водій був вчасно і дуже ввічливий, і я не мав жодних проблем. Чудовий сервіс!

Степан Юрійович

Катерина

Великий досвід роботи із цією компанією. Я використав багато інших у Харкові, але ця була безумовно найкращою. Ви, хлопці, зробили нашу подорож такою легкою. Відмінне обслуговування клієнтів, чудові водії і, безумовно, найкраща та найдоступніша транспортна компанія, яку я використав. Велике дякую!

Катерина

Про нас

Updated on 2023-01-02T16:49:33+00:00, by myadmin.